סירוב משכנתא BDI

לקיחת משכנתא משמעותה כניסה לעולם מושגים מורכב ולא מובן מאליו עבור מי שלא מכיר את תחום הכלכלה והפיננסים. זה כולל מושגים שבוודאי תשמעו לראשונה ושאולי לא תבינו מהם דבר וחצי דבר, כמו למשל BDI. 

BDI הוא מושג שנוגע למצב הפיננסי שלכם ביחס לשאר החברה ובפשטות זהו דירוג שאומר עד כמה כדאי לבנק להעניק לכם משכנתא. זה יכול להיות מושפע מחשבון מוגבל, תהליכי הוצאה לפועל נגדיכם, פשיטת רגל בעבר או בהווה, כינוס נכסים, כשלים בחברה שבשליטתכם ועוד אותו פיננסיים נוספים שעלולים להעיב על הרצון של הבנק להיכנס אתכם למחויבות הפיננסית שנקראת משכנתא. 

המשמעות של סירוב משכנתא BDI היא על פי רוב רבה היות שהחלטה על סירוב משכנתא היא בדרך כלל סופית ולא ניתן לשנות אותה, אלא אם פניתם אל יועץ משכנתאות מקצועי ובעל ניסיון רב שיכול להעניק לכם יעוץ משכנתא בדרך לקניית דירת החלומות. יועץ בעל ניסיון וידע מכיר את ההליכים על בורים ויידע כיצד להפוך גם החלטה על סירוב משכנתא BDI עם הצגת המסמכים הנדרשים והצגת הוכחות בפני הבנק על כך שיש באפשרותכם לעוד בתנאי המשכנתא. 

כאמור סירוב משכנתא BDI הוא החלטה שקשה לשנות וגם אם הצלחתם לשנות אותה הרי שסביר להניח שקבלת משכנתא במקרה כזה תחייב אתכם לעמוד בריביות גבוהות. במקרה כזה יועץ משכנתא מנוסה יוכל להבטיח לכם את תנאי המשכנתא הטובים ביותר בהתחשב במצב ובנסיבות מתוך ראיית האינטרס שלכם בלבד. לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.