משכנתא לפושטי רגל

משכנתא לפושטי רגל מתאימה לאדם שעבר הליך פשיטת רגל הוא הליך כואב שמשבש לחלוטין את כל שגרת החיים והוא גובה מהמעורבים בו מחירים כלכליים, נפשיים ולעתים גם חברתיים. לאחר פשיטת רגל יש לאסוף את השברים ולהתכונן לאיום שאחרי. חשוב להבין שכמו שכדאי לנהל את ההליך באופן חכם ומקצועי ולהיעזר במומחים ויועצים לשם כך, גם את היום הראשון לאחר פשיטת רגל יש לתכנן עם ייעוץ מקצועי.

מחפש יועץ משכנתאות בבאר שבע?

החיים לאחר פשיטת רגל אינם קלים וההתאוששות מפשיטת רגל דורשת להיות תמיד עם היד על הדופק. הבנקים והחברות הפיננסיות אינם מקלים על פושטי רגל בעברם ולכם ההתאוששות ממצב כזה היא אטית והדרגתית. אחד האתגרים המשמעותיים עבור פושטי רגל לשעבר הוא קבלת משכנתא. משכנתא אחרי פשיטת רגל אינה דבר מובן מאליו ולא מעט פושטי רגל לשעבר לא מודעים למורכבות התהליך עבור כולם ועבורם בפרט. 

כך למשל לאחר פשיטת רגל קשה לקבל את מלוא המשכנתא שמאשר בנק ישראל, היינו 75% מגובה הנכס, היות שהבנקים נעתרים להעניק הלוואות פחותות למי שבעברו פשיטת רגל. זאת ועוד הריביות של פושטי רגל לשעבר תהיינה גבוהות יותר ובנוסף, החשדנות של הבנקים כלפי אוכלוסייה זו לעתים מקשה על ההתנהלות. 

כאן נכנס לתמונה יועץ משכנתאות. יעוץ משכנתא הוא דבר חשוב תמיד ובפרט אחרי פשיטת רגל. יעוץ משכנתא יידע להתנהל נכון מול הבנק ויפעל למענכם בלבד כדי להבטיח את התנאים הטובים ביותר. לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר עוד היום. 

יועץ משכנתא בבאר שבע

משכנתא למניעת פשיטת רגל

יועץ משכנתא בבאר שבע

משכנתא לאחר קבלת הפטר

יועץ משכנתא בבאר שבע

משכנתא בהליך פשיטת רגל