משכנתא למסורבים

משכנתא למסורבים היא בעצם המונח מסורבי משכנתא נשמע מאיים ואולי נטול הקשר למציאות אבל מי שפנה לבנק לקבל משכנתא יודע שאין זה מובן מאליו להצליח לקבל מהבנק את ההלוואה הנכספת לטובת קניית בית החלומות. חשוב להבין שמשום שמדובר על הלוואה גדולה מאד שעתידה להיפרס על פני מספר רב של שנים, לא מובן מאליו שהבנק ימהר לתת לכם אותה והוא נדרש לפיכך שלורה של בדיקות וביטחונות כדי להבטיח לעצמו שתוכלו לעמוד באותה הלוואה. 

זאת ועוד בנק ישראל מטיל מגבלות לגבי גובה המימון וההון העצמי שנדרש ממבקשי המשכנתאות ולכן אם ביקשתם משכנתא גבוהה מדי ואין ברשותכם לפחות 25% משווי הנכס סביר להניח שתיתקלו בסירוב. במהלך בדיקת הזכאות למשכנתא עורך הבנק בדק בית כלכלי ופיננסי ובוחן את ההתנהלות שלכם,ף הדירוג הפיננסי שלכם, היכולת שלכם לעמוד בהלוואה, גובה השכר ביחס לגובה ההחזר החודשי ועוד. מהטעם הזה חשוב מאד להביא בפני הבנק הוכחות וביטחונות מתאימים, שto לא כן אתם עלולים להיתקל בסירוב שייתכן והיה נחסך מכן אם הייתם נעזרים בגורם מוסמך כמו יועץ משכנתאות. 

סירוב הבנק להעניק משכנתא הוא על פי רוב החלטה סופית שמאד קשה להפוך, אם כי ניתן. מסיבה זו נידף להימנע ממצב כזה ולפנות מראש אל יועץ משכנתא שיוכל למנוע מצב לא נעים של סירוב הבנק. קבלת משכנתא למסורבים אפשרית בהליך מורכב שבו יועץ משכנתאות מנוסה וממולח ישכנע את הבנק שיש ביכולתכם לעמוד בתנאי ההחזר ומשום כך חשוב לקבל יעוץ משכנתא מקצועי. לקבלת מידע נוסף או לקביעת פגישה עם יועצי המשכנתאות שלנו צרו קשר ונעמוד לרשותכם. 

יועץ משכנתא בבאר שבע

סירוב משכנתא BDI

יועץ משכנתא בבאר שבע

משכנתא למסורבי בנקים