משכנתא למניעת פשיטת רגל

מה זה בדיוק משכנתא לפושטי רגל ?


החיים עלולים לגרור אותנו למצב של חובות וכך מבלי שנשים לב לא אחת קורה שאנשים נקלעים למספר רב של הלוואות שנועדו לכסות זו את זו, מה שעלול לייצר כדור שלג שעליו קשה מאד להשתלט. כך, במצב של הלוואות רבות עם החזרים חודשיים גבוהים לא מעט אנשים עלולים להגיע לפשיטת רגל שהיא מהלך הרסני ומורכב שממיט על פושטי הרגל סנקציות משמעותיות ולפיכך כדאי לעשות כל מה שניתן כדי להימנע ממנו. ועל כן ניתן לפנות ליועץ משכנתא המתמחה במשכנתא לפושטי רגל.

אפשר למנוע פשיטת רגל ?

בוודאי! מי שמחזיק בנכס משלו או שיכול לשעבד נכס של הורים או קרובי משפחה אחרים יכול בקלות להביא לשיפור במצבו הכלכלי ואף להימנע מפשיטת רגל. בשונה מהלוואה רגילה שניתנת לתקופה של חמש שנים לכל היותר, הלוואת המשכנתא יכולה להיפרס לתקופה של עשרות שנים, מה שמביא בהכרח להקטנת ההחזר החודשי ועשוי לחלץ את הלווה מבור של חובות ולתת לו מרווח נשימה.

מחפש יועץ משכנתאות בבאר שבע?

יתרון נוסף, גובה הריבית עבור משכנתא הוא נמוך משמעותית לעומת הלוואות רגילות, כך שבמקום כמה הלוואות בריביות שונה וגבוהות, אתם לוקחים הלוואה אחת בריבית קבועה ונוחה.

הבית שלי הוא כבר עם משכנתא – מה עושים במצב כזה ?

במצב שיש לכם נכס אבל כבר רובצת עליו משכנתא, ניתן לבדוק מה שווי הנכס ומה גובה המשכנתא. אם יש פער חיובי אל מול אחוזי המימון המותרים כיום, ניתן יהיה להגדיל את המשכנתא ולקבל כסף לכיסוי החובות.

יש לזכור שתנאי לשיפור כלכלי הוא לייצר פער חיובי בין ההכנסות להוצאות בכל חודש. אם צמצמתם את גובה ההחזרים, שיפרתם מידית את מצבכם הכלכלי. להבטחת יעילות במהלך מסוג זה חשוב להתייעץ עם מומחה משכנתאות שיוכל לסייע לכם להוציאו לפועל.