משכנתא בהליך פשיטת רגל

מה חשוב לדעת על משכנתא בהליך פשיטת רגל ?

הליך פשיטת רגל נשמע לנו אולי כמו דבר רחוק ובלתי אפשרי או סביר אבל לא מעט אנשים נקלעים לנסיבות כלכליות מורכבות שעלולות להוביל עד לכדי פשיטת רגל. אולם, גם ממצב זה ניתן לצאת באמצעות יועץ משכנתאות, כשהנסיבות מתאימות.

מחפש יועץ משכנתאות בבאר שבע?

איך הגענו לפשיטת רגל ?

עסק שקורס, פיטורין מהעבודה, מחלה קשה ועוד שלל סיבות עלול להוביל לפשיטת רגל, אין אדם היכול לחזות את המחר, ואי אפשר לדעת ולחזות כל האפשרויות, קריסה כלכלית לרוב היא בלתי צפויה ואף מיידית. אך גם במצבים כאלה, אומנם, כאשר לפושט הרגל קיים נכס החשש כבד עוד יותר, שלא לאבד את קורת הגג, אולם, דווקא במקרים כאלה הדבר יכול להוות יתרון כעזרה כלכלית.

איך מומחה ביעוץ משכנתאות יכול לסייע להיחלץ מהמצב ?

באופן עקרוני הבנק מעדיף להימנע ממצב של מימוש הביטחונות (מכירת הבטוחה להחזר המשכנתא). אולם, כשיש בעיה כלכלית, לרוב נחסמים החשבונות וכך גם תשלומי המשכנתא נעצרים. ככל שתזהו סיטואציה זו מוקדם יותר ותגיעו מוקדם יותר ליועץ מקצועי, ניתן יהיה להציל המצב באופן המיטבי, השגת משכנתא לכל מטרה ו/או סילוק הלוואות אישיות בכלל החשבונות מתאפשרים להגדיל המשכנתא הקיימת על הדירה ובכך לפרוס ההלוואות בריביות נמוכות לתקופות ארוכות שנים.

חשוב לזכור שאומנם בכל אחד מהשלבים הללו תוכלו לנסות לעצור את הרכבת על ידי התייעצות עם גורם מקצועי מעולם המשכנתאות שידריך אתכם כיצד לפעול מול הבנק כדי להיחלץ מהמצב, אולם, ככל שהשלבים מאוחרים יותר הסיכוי הופך לקלוש.