משכנתא לכיסוי חובות

לא כולנו יודעים כיצד להתנהל נכון כלכלית ורבים בשל כך מוצאים את עצמם בעידן הצריכה ויוקר המחייה כורעים תחת כמה וכמה הלוואות בו זמנית. המשמעות היא תשלום ריביות רבות וגבוהות וניפוח החובות בצורה משמעותית. מצב כזה עלול להכניס את החייבים למערבולת שיהיה קשה לצאת ממנה ואחד הפתרונות במקרים כאלו הוא משכנתא לכיסוי חובות

משכנתא לכיסוי חובות היא בעצם הלוואה כנגד דירה שנמצאת בבעלותכם. היתרון הוא שמשכנתא כזו מוזילה משמעותית את הריביות ומאפשרת לכם לקבל הלוואה נוחה בפריסה רחבה מה שיסייע לכם להתנהל נכון כלכלית ולתכנן תכנונים ארוכי טווח מבלי לדאוג ולחשוש מכל טלפון מהבנק. החיסרון הוא שכדי לקבל משכנתא לכיסוי חובות יש לעמוד באחד מהתנאים הבאים: להיות בעלי דירה או נכס מקרקעין שלא ממושכן לטובת אף גורם אחר; למשכן את דירתם של ההורים או לקחת משכנתא הפוכה על דירת ההורים שבה מוכרים חלקים מהדירה לבנק ומקבלים תמורתם כסף מזומן. בסיום התהליך ההורים עוזבים את ביתם מרצונם.

ניתן להבין אם כן שלקיחת משכנתא לכיסוי חובות היא תהליך מורכב וכרוך בלא מעט סיכונים. כדי להיות בטוחים שאתם נכנסים לתהליך כזה בצורה נבונה ומבוקרת הבטיחו לעצמכם לווי מקצועי של יועץ משכנתאות מנוסה שידאג לאינטרסים שלכם לכל אורך הדרך. יעוץ משכנתא יאפשר לכם לבחור את האפיק הנכון ביותר ללקיחת משכנתא לכיסוי חוב ויבטיח בהירות כלכלית וביטחון. פנו אלינו לקביעת פגישה עם מומחה המשכנתאות שלנו. 

הגדלת משכנתא לכיסוי חובות 

​שגרת החיים בעולם הצרכני שבו אנו חיים מובילה אותנו לקנות ולצרוך ולא תמיד הרגלי הקנייה שלנו תואמים את רמת ההכנסה. זה מוביל משקי בית רבים בישראל למצב של חובות וריבוי הלוואות שעלולים להתדרדר בקלות רבה לסחרור של ריביות גבוהות והיעדר שליטה על ההוצאות החודשיות. 

התנהלות כלכלית מחייבת בראש ובראשונה סדר ויכולת תכנון ארוך טווח. בשני הדברים הללו יועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי יוכל לסייע לכם בעזרת לקיחת משכנתא לסגירת הלוואות. כך, אם יש ברשותכם דירה על שמכם שאינה משועבדת, או אם הוריכם מחזיקים בדירה והם יכולים לשעבד אותה תמורת משכנתא לסגירת הלוואה תוכלו לקחת הלוואה אחת גדולה שתכסה את כל החובות שלכם ותחסוך אלפי שקלים של ריביות בשנה.

אפשרות נוספת היא לקחת משכנתא הפוכה. במצב כזה יועץ משכנתא יתכנן עבורכם מהלך שבו למעשה תמכרו את הבית לבנק בחלקים ועבור כל חלק תקבלו תשלום באופן יחסי לפי שווי הבית. בסיום התהליך הבית כבר לא יהיה שלכם ואתם תישארו ללא חובות. 

מהלך של לקיחת משכנתא הפוכה או משכנתא לסגירת הלוואות דורש ליווי מקצועי על ידי יועץ משכנתא שיסייע לכם לבחור את המסלול המתאים ביותר במינימום סיכונים. הוא יפעל מול הבנקים ויבטיח תנאים טובים והוגנים. לקבלת עצה ממומחה צרו עם יועץ משכנתאות מקצועי מטעמנו ונשמח לסייע.  

משכנתא למחיקת חובות


רובנו מכירים את המצב המורכב של חובות כלפי גופים פיננסיים שונים וכולנו יודעים כמה מעיקים החובות הללו על שגרת החיים. אדם שחייב כספים לגופים פיננסיים רבים משלם לכל גוף בנפרד ריבית והוא חווה התדרדרות כלכלית שבה הוא נסחף לתוך מערבולת ומתקשה לשלוט על הוצאותיו. זהו מצב לא רצוי שעלול להשפיע על היבטים שונים ולהביא לבעיות פיזיות, רגשיות וגם חברתיות. אדם עם חובות מסתגר מפני החברה, מתקשה לתכנן את עתידו והוא חי בחרדה מתמדת. נשאלת השאלה מה עושים?

כדי לעשות סדר בכאוס הכלכלי של אדם עם חובות חשוב לפנות לייעוץ מקצועי אצל יועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי שיוכל לארגן את מצב הפיננסי מחדש. הוא יכול להציע פתרונות יצירתיים מחוץ לקופסה והוא מבטיח לכם לפעול לטובתכם בלבד ולא לטובת גוף פיננסי כזה או אחר. אחד הפתרונות למצב כזה של חובות מרובים יכול להיות משכנתא למחיקת חובות. כולנו מכירים את המשכנתא כהלוואה לרכישת דירה, אולם משכנתא יכולה לשמש גם למטרות אחרות, כמו למשל מחיקת חובות. 

היתרון הוא שאתם מקבלים סכום כסף גדול שמאפשר לכם לכסות את חובות ולרכז את ההלוואה במקום אחד ולשלם ריבית אחת מופחתת. החיסרון הוא שהבנקים לא ממהרים להעניק משכנתאות לאנשים שיש להם חובות מרובים. יועץ משכנתא הוא מי שיתווך ביניכם ובין הבנק ויסייע לכם לקבל את המשכנתא בעזרת הוכחות אמתיות ליכולות הכלכליות שלכם. הקשרים, הידע והניסיון מאשרים לאותם יועצי משכנתא לייצג לקוחות שנחשבים ‘בעייתיים’ ולהביא עבורם את התנאים הטובים ביותר. צרו קשר עוד היום לקבל מידע על משכנתא למחיקת חובות.